Kozyguru | Sydney Cbd | Sunny City 2 Bed Apt

  • 65 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Kozyguru | Sydney Cbd | Sunny City 2 Bed Apt вирізняються близькістю до таких визначних пам'яток міста, як Театр Капітоль, що всього за 5 хвилин ходьби. Апартаменти розташовані в межах 0.6 км від залізничного вокзалу Museum та на відстані 5 хвилин ходьби від автовокзалу Elizabeth St at Hay St.

У помешканні є вітальня, а також такі зручності, як система клімат-контролю. Kozyguru | Sydney Cbd | Sunny City 2 Bed Apt оснащені ванною кімнатою, в якій є фен.

До послуг гостей апартаментів зручні умови для самостійного приготування їжі, включаючи повністю обладнану кухню з холодильником, тостером і кухонним приладдям.

Музей правосуддя та поліції знаходиться на відстані 2 км, а Церква св. Іакова - всього за 1.4 км. Воєнний меморіал ANZAC знаходиться на близькій відстані від апартаментів. В межах 13 хвилин пішої прогулянки від цього помешкання знаходиться Електростанція-музей. Аеропорт Сідней, Новий Південний Уельс знаходиться на відстані 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Kozyguru | Sydney Cbd | Sunny City 2 Bed Apt
Kozyguru | Sydney Cbd | Boutique City 2Bed Studio
Ціна лише для моб. пристроїв

Kozyguru | Sydney Cbd | Boutique City 2Bed Studio

4.0
Непогано 1 відгук
1 м від помешкання
USD 203 USD 183
за ніч
Luxury 2Br Cbd Retreat Walk To Darling Harbour
Ціна лише для моб. пристроїв

Luxury 2Br Cbd Retreat Walk To Darling Harbour

9.3
Блискуче 4 відгуки
281 м від помешкання
Perfect Staycation, Enjoy A Spa, Easy City Access
Ціна лише для моб. пристроїв

Perfect Staycation, Enjoy A Spa, Easy City Access

9.3
Блискуче 2 відгуки
283 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Сідней, Новий Південний Уельс
    9 км

    Залізничні вокзали

    Sydney Central Railway Station
    600 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У Kozyguru | Sydney Cbd | Sunny City 2 Bed Apt можна розмістити домашніх тварин?
      У Kozyguru | Sydney Cbd | Sunny City 2 Bed Apt не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть обладнану кухню з холодильником і кухонним приладдям.
    • Квартира Kozyguru | Sydney Cbd | Sunny City 2 Bed Apt розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Museum розташований на близькій відстані від квартири Kozyguru | Sydney Cbd | Sunny City 2 Bed Apt.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Сідней, Новий Південний Уельс
    9 км

    Залізничні вокзали

    Sydney Central Railway Station
    600 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Kozyguru | Sydney Cbd | Sunny City 2 Bed Apt

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити